בית מרקחת הגליל

בית מרקחת הגליל

מתמחה ב: דיקור סיני, הומאופתיה קלאסית, רפואת צמחים קלינית, נטורופתיה, אירוודה, אבנים חמות, אירידולוגיה, אקופרסורה, ארומתרפיה, דיקור יפני, דיקור קוראני, הומו טוקסיקולוגיה, הידרותרפיה, הילינג, טווינה, יוגה, סוג'וק, סו טאי, עיסוי הוליסטי, עיסוי משולב, עיסוי נשים בהריון, עיסוי צרפתי, עיסוי רפואי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי שוודי, עיסוי תאילנדי, עיסוי תינוקות, פרחי באך, שיטת ג'הארה, צמחי מרפא סיניים, רפלקסולוגיה, שונישין, שיאצו, רייקי, תזונה סינית

טיפול בפיסורה

פיסורה הינה בעיה שכיחה אשר נגרמת עקב סדק בעור המגיע עד שריר התעלה האנאלית ופי הטבעת. התסמינים של פיסורה שונים מאדם לאדם, ושונים גם בהתאם למצבו הרפואי הכללי של האדם וחומרת הפיסורה.


פיסורה הינה בסך הכל קרע או פצע קטן, אך בשל מיקומה הבעייתי, היא מצב רפואי אשר עלול להיות קשה לריפוי ודורש טיפול מערכתי ולא רק משחה לטיפול מקומי כפי שמקובל בדרך כלל.
אנו בבית מרקחת הגליל ממליצים על הטיפול הנ"ל.

טיפול מקומי:

1. משחה :המשחה של בית מרקחת הגליל מורכבת ממספר צמחי מרפא אשר עוזרים בריפוי והחלמה וכן מסייעים בהרגעה של האזור הכואב, ביניהם: calendula, hypericum, rannunculus.

2. משרה העשוי מצמח הQUERCUS

3. פי הטבעת הינו מקום אשר קשה מאד לשמור בו על רמת סטריליות גבוהה, בשל כך, יש לשטוף היטב את המקום מס' פעמים ביום, במיוחד לאחר יציאה, בסבון עדין ונטול כימיקלים, כדי לא לייבש את המקום. בנוסף יש לשמור על רמת לחות גבוהה במקום על ידי משיחה של שמן קוקוס או אובלפיחה.

טיפול פנימי:
1. . טיפול הומאופתי לפיסורה המורכב ממספר תרופות אשר מטרתם להקל ולזרז החלמה.

2. כדי לעזור לגוף לרפא את הפצע אנו ממליצים על לקיחה של שני תוספי מזון: COMPLEX
VIAMINE B 12 ו אבץ, טבליה אחת ליום עם הארוחה.

3. יש לשמור על יציאות רכות וכדאי מאד להרבות באכילה של פירות וירקות, להוריד מהתפריט אורז לבן וקמח לבן ולהרבות בשתיית מים, לפחות ליטר וחצי ביום. אם עדיין היציאות ממשיכות להיות קשות יש ליטול סיבים תזונתיים אשר מקלים על מעבר הצואה.

לסיום, הישיבה על האסלה בזמן היציאה צריכה להיות כמה שיותר רפויה, כדי למנוע מתיחה של האזור. בשל כך מומלץ לשבת כאשר הרגליים פשוטות קדימה.

בברכת החלמה מהירה

צוות בית מרקחת הגליל

חזרה לעמוד מאמרים