טלי לוי

טלי לוי

מתמחה ב: הומאופתיה קלאסית

הוסף המלצה

לילך צדוק, גבעת שמואל

הכרתי את טלי כשהייתי בהריון עם בתי האמצעית בשבוע 37 והתינוקת הייתה הפוכה. קראתי באינטרנט שהומיאופתיה יכולה לעזור , טלי התאימה לי רמדי ולהפתעתי הגדולה מספר דקות אחרי שלקחתי אותה הרגשתי תנועות חזקות ובאולטרסאונד למחרת היא הייתה עם הראש למטה.

חצי שנה אחרי שהיא נולדה היא נכנסה לגן והתחילה להיות חולה. שיעול מאוד חזק, חרחורים וליחה. הילדה לא ישנה כי איך שנרדמת יש התקף שיעול. הפתרון של הרופאים אינהלציה עם ונטולין וסטרואידים במשך חודש ואין שיפור רק הולך ומחמיר עד שהרפואה הציעה סטרואידים לבליעה.

אמרתי עד כאן ופניתי לטלי. ארבעה ימים אחרי שנתתי לה את הרמדי לא היה כלום, הרופאה הייתה ממש מופתעת איך זה שפתאום הילדה בריאה לחלוטין.

העניין המדהים הוא שלא רק שזה ריפא אותה, גם עוד דברים נפשיים והתנהגותיים הסתדרו, היא התחילה לישון יותר טוב, הפכה יותר רגועה ואכלה טוב יותר.

הבת השלישית שלי , בגיל שבועיים העלתה 38.5 חום. עד גיל חודש המדיניות של הרופאים לשלוח למיון, זה קרה ביום שישי בבוקר , הייתי מאוד לחוצה ולא רציתי לחשוף אותה לזיהומים במיון ולהעביר אותה את הבדיקות הכואבות.

טלי אמרה שאפשר לנסות לטפל ולעקוב ובשעות הקרובות אם לא יהיה שיפור ללכת למיון. כעבור שעה אחרי שנתתי את הרמדי שטלי התאימה לה, הייתה ירידה קלה בחום, אח"כ עוד ועוד ותוך 5 שעות לא היה בכלל.

זה היה מדהים. אני חייבת לציין שטלי קיבלה אותי בהתראה מאוד קצרה, ביום שהיא לא עובדת והייתה אתי במעקב טלפוני לאורך כל הזמן ובזכותה נחסכה מהתינוקת חוויה שיכולה להיות טראומטית גם של בדיקות כואבות וגם אשפוז וגם סיכון להידבק במיון במשהו...

אני עם שלושת הבנות שלי מגיעה אליה בכל פעם שיש משהו, וברוך ה` אנחנו עוברים הכל ממש בקלות.

ממליצה ממש בחום על טלי שמאוד נעימה ואכפתית עם המון סבלנות ובעיקר מאוד מאוד מקצועיות, לא הייתה פעם אחת שהיא טעתה בהתאמת הרמדי וזה גם עבד מהר מאוד בכל המקרים.

לילך צדוק 0547455144 lttsadok@gmail.com


חזרה לעמוד המלצות