מוזס - ביטוח בשירות אישי

מוזס - ביטוח בשירות אישי

מתמחה ב: דיקור סיני, הומאופתיה קלאסית, רפואת צמחים קלינית, נטורופתיה, אירוודה, אבנים חמות, אירידולוגיה, אקופרסורה, ארומתרפיה, דיקור יפני, דיקור קוראני, הומו טוקסיקולוגיה, הידרותרפיה, הילינג, טווינה, סוג'וק, סו טאי, עיסוי הוליסטי, עיסוי משולב, עיסוי נשים בהריון, עיסוי צרפתי, עיסוי רפואי, צמחי מרפא מערביים, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי שוודי, עיסוי תאילנדי, עיסוי תינוקות, פרחי באך, שיטת ג'הארה, תזונה טבעית, צמחי מרפא סיניים, רפלקסולוגיה, שונישין, שיאצו, רייקי

אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית מאפשר לך, בעל המקצוע, להיות מקצועית. כללית, ניתן להניח כי ביטוח אחריות מקצועית מעניק לך שקט נפשי ועל כן מאפשר לתעל את האנרגיות לעבודה מקצועית.


מדוע יש צורך בביטוח אחריות מקצועית?
"הסביבה בה אנו חיים ופועלים עוברת שינוי מתמיד, ובין היתר הופכת לסביבה חומרנית יותר ומנוכרת. לשינוי זה השלכות רבות, אחד מהשלכות אלו הנו ערעור בטחונו האישי, הכלכלי והמקצועי של הפרט והארגון.
אנו עדים לתופעה ההולכת ומתעצמת, שבה לקוחות מגישים תביעות משפטיות כנגד נותני שירותים שונים, כדוגמת : עורכי דין, רופאים, רואי חשבון, פסיכולוגים, חברות שמירה, רופאים אלטרנטיביים, מפעילי אטרקציות, מוהלים, מהנדסים, ארכיטקטים, כלכלנים, שמאים - ומי לא, להבדיל מהתופעה בה לקוחות פוגעים פיזית בנותני השרות" - לקריאת הכתבה המלאה מאת ר.דוד
מגוון התביעות כולל קשת גדולה ורחבה של טיעונים מטיעונים שונים. בשנה החולפת הוגשו תביעות רבות לבתי המשפט שהתאפיינו בפסיקות תקדמיות כלליות, בשנת 2010, נראה, כי כל אחד יכול לתבוע: לקריאת הכתבה במלואה - לחץ כאן

הטיעון המרכזי במרבית התביעות, מתבסס על נזקים אשר נטען כי נגרמו לתובע עקב רשלנות מקצועית של בעל המקצוע ממנו קיבל שרות או טיפול מקצועי.
כללית, מצב זה מחייב לחשוב ולהיערך אחרת. לחשוב אחרת פירושו "להשלים" עם ההנחה הקשה שכל מקבל שרות הוא תובע פוטנציאלי, ולהעריך אחרת פירושו כללית לנקוט משנה זהירות כלפי מקבלי השרות למיניהם יחידים ו/או תאגידים.

כמובן, שאין בכך ערובה שלקוח, לו מסופקים שירותים מקצועיים, לא יחליט ביום מהימים להגיש נגדך תביעה בגין רשלנות מקצועית. מצב זה הוא בלתי נמנע ובלתי נשלט. מה שניתן למנוע, או למזער, הוא את הנזק הכלכלי העלול להיגרם לך כתוצאה מהגשת תביעה זו.
הפתרון היחיד שבאמצעותו ניתן להתגונן כנגד "שואה" כלכלית, שמקורה בתביעת רשלנות מקצועית הוא ברכישת כיסוי ביטוח מתאים.

ביטוח אחריות מקצועית במוזס ביטוח-
ביטוח אחריות המקצועית במוזס ביטוח נותן מענה לתרחיש כזה, כאשר מאחורך שירות אישי וחברות הביטוח המובילות, כגון: ביטוח הראל, ביטוח הפניקס וכלל ביטוח. כאמור, הוא מיועד לאנשי מקצוע (כגון - עורכי דין, רופאים, רואי חשבון) שעלולים לגרום נזק ללקוחותיהם כתוצאה מרשלנות.

חשוב לדעת!
ביטוח אחריות מקצועית הנו Claims Made- הפוליסה הנה על בסיס מועד התביעה. כללית, על המבוטח באחריות מקצועית להיות מבוטח בעת הגשת תביעה נגדו, גם אם התביעה היא על מקרה שהתרחש בעבר. לכן מומלץ להמשיך לרכוש ביטוח אחריות מקצועית גם לאחר הפרישה. עלות הפוליסה לאחר הפרישה זולה יותר והיא ממשיכה להגן על המבוטח מפני מקרים ישנים שעלולים לצוף מעל פני השטח - פול' זו נקראת Run Off. במוזס ביטוח אנו מתעלים את ביטוח האחריות המקצועית פר מקצוע, כך ניתן להיות אף יותר מקצועיים.

חזרה לעמוד מאמרים