מיכל שלזינגר

מיכל שלזינגר

מתמחה ב: דיקור סיני, רפואת צמחים קלינית, דיקור יפני, הומו טוקסיקולוגיה, הילינג, פרחי באך, צמחי מרפא סיניים, שיאצו, תזונה טבעית, תזונה סינית

הוסף המלצה

בת 23 - פתח תקוה - קשב וריכוז

בעיות קשב וריכוז - סטודנטית בת 21

הגעתי למיכל כדי לטפל בבעיות קשב וריכוז ברמה שכבר הייתה מסוכנת (עברתי שתי תאונות בהפרש של שלושה שבועות מחוסר ריכוז) באופן כללי אני אדם מרחף ששוכח הכל, שלא מסוגל לשבת בסבלנות לזמן ממושך.. בתהליך עברתי טיפול בדיקור סיני, פרחי באך, דמיון מודרך, שיטת טיפול שנקראת ipec . חשוב לציין שמי שמתכוון להגיע לטיפול או שניים, שיחסוך את הטרחה. אדם שרוצה לשנות משהו גם אם הוא פיזי וגם אם הוא נפשי צריך להבין שכל דבר שרוצים להיפטר ממנו לצמיתות צריך לעבור תהליך!

לאחר טיפולים אחת לשבוע וזמן קצר יחסית של חודשיים אני מרגישה הרבה יותר מקורקעת, יציבה, סבלנית, מפוקסת וכמובן שיש עוד עבודה אבל השינוי שחל בי מדהים! רכשתי ולמדתי התנהגויות חדשות שהפכו להרגלים חדשים והכרתי את עצמי מחדש.

מה שמדהים אצל מיכל שאתה מתחיל טיפול בנושא מסוים (ריכוז) ואתה מגלה שאפשר לטפל בהכל דרכה, במהלך החודשיים גם טיפלתי בבעיות עיכול ותזונה, ,משבר במערכת היחסים, משבר במעגל המשפחתי, תלות, אובססיה שסבלתי ממנה בכל תחום בחיי, ואפילו פעם אחת עם כאבי ברכיים שנפתרו לאחר 20 דק' של דיקור. מעבר לכך החיבור למיכל הוא מדהים, היא נעימה ואנרגטית ומשרה שלווה ורוגע בכל רגע נתון וגם שהייתי במצבי רוח קיצוניים היא מיד מצליחה להכניס הכל לפרופורציות.

הטיפול הוא חוויה מעצימה שאני מחכה לו משבוע לשבוע בעיקר בגלל שאני יודעת שיש אדם אחד שיכול לפתור לי את כל הבעיות גוף ונפש כאחד. ממליצה בחום ! ! !

חזרה לעמוד המלצות