מרסלו איידלמן

מרסלו איידלמן

מתמחה ב: דיקור סיני, אירידולוגיה, צמחי מרפא מערביים, צמחי מרפא סיניים, שיאצו

הוסף המלצה

אלינור ומאירה שחם קיסריה

הגענו למרסלו בהמלצה של חברה טובה לאחר שבתי בת ה-16 אלינור, סבלה מזה כמה שנים מדלקות חוזרות בגידי כפות הידיים וכן בעקב אכילס ואף בצוואר. ניסינו את הרפואה הקונבנציונלית, אורתופד מצוין טיפל בה בכל פעם שהדלקת חזרה, בעיקר עם תרופות שהיו להן תופעות לוואי ותמיד הושגה הקלת מה אך הדלקות שבו ותקפו. בכף היד היא אף עברה ניתוח לפתיחת היצרות ובסופו של דבר החלטנו לנסות את האופציה של הרפואה הסינית.
מרסלו שינה את התזונה של אלינור וטיפל בה גם בדיקור והמצב למירב שמחתנו השתפר בהרבה, כל זאת כמובן ללא התרופות המזיקות. אלינור עברה שלוש שנים קודם לכן ניתוח בטן מורכב עקב התפוצצות התוספתן וכשנה לאחר הניתוח הגדול התגלה כי נוצרו בעקבות הניתוח הידבקויות בבטנה שככל הנראה יישארו שם לתמיד, והדבר התגלה כאשר נוצרה אצלה חסימת מעיים שהצריכה אשפוז של שבוע ואשר למזלנו נפתחה בלא שהיא הזדקקה לניתוח נוסף. בבית החולים הזהירו רק מפני אכילת סיבים מרובים וכאשר היינו באמצע הטיפול אצל מרסלו לשיפור מצב הידיים נוצרה שוב חסימת מעיים חלקית. הרופאים אליהם הגענו, מומחים מן השורה הראשונה, ידעו רק להמליץ על אוכל נוזלי והסבירו כי בכל רגע נתון עלולה להיווצר שוב חסימה מלאה ואז יש להגיע בדחיפות לבית החולים.
מרסלו מיד הפנה את כל תשומת ליבו לבעיית המעיים והחל בטיפול יומיומי בתחילה ובשילוב תוספי מזון, עיסוי ודיקור ומעקב של כמה שבועות נפתחה החסימה לגמרי ואלינור חזרה לאיתנה במהירות. היא עדיין מגיעה לטיפול פעם בכמה שבועות ומקפידה על הוראותיו של מרסלו ולמזלנו נראה שמצאנו את הנוסחה הנכונה שתמנע את היווצרות הבעיה שוב בעתיד. בניגוד להמלצת הרופאים לאכול רק מזון נטול סיבים כמעט, הביא מרסלו את אלינור, בהדרגה, לאכילת הסיבים הדרושים כל כך לעיכול תקין תוך שמירה על איזון עדין.
בעקבות ההצלחה בטיפול של בתי התחלתי גם אני בטיפול במפרקי האצבעות והשיפור כבר מורגש.
טוב לדעת שבאותם מקרים בהם הרפואה הרגילה מרימה ידיים ואומרת שאין הרבה מה לעשות או שאולי ניתן להקל על בעיות מסוימות עם תרופות שהשפעתן על כל הגוף מזיקה ביותר, ניתן לפנות לדרך האלטרנטיבית אותה מציע מרסלו וליהנות מחיים בריאים יותר וללא כאבים מיותרים.
תודה,
אלינור ומאירה שחם, קיסריה
אלינור ומאירה שחם

חזרה לעמוד המלצות