ניר יצחקי

ניר יצחקי

מתמחה ב: דיקור סיני, רפואת צמחים קלינית, דיקור יפני, טווינה, צמחי מרפא סיניים, תזונה סינית

הוסף המלצה

תומר, תל אביב

שמי תומר ורציתי לשתף אתכם ברשמיי וחוויותיי מהטיפול אצל ניר.
אני אדם בריא בד"כ , לא סובל משום מחלה כרונית או כל בעיה ספציפית אחרת.עם זאת אני עובד בעבודה פיזית תובענית, ללא שגרה קבועה ומסודרת של אכילה ושינה, מצב המשפיע לעתים קרובות על דברים כגון תפקודי הקיבה שלי, צרבות, עייפות ושינויי מצבי רוח וכיו"ב. אני מאמין שעל מנת לשמור על בריאות פיזית ונפשית לאורך זמן יש לשמור על תחזוקת גוף בריאה ומאוזנת עד כמה שאפשר . לכן פניתי לניר שיעזור לי בחיזוק הגוף בהתמודדות עם נסיבות ותוצאות חיי היומיום.
אחד הדברים העיקריים שנשאו חן בעייני ברפואה סינית בכלל ובהתייחסות של ניר בפרט, היא שימת הדגש על המטופל כמכלול, כאדם ולא כמתן מענה לסימפטומים ומחלות.המרפאה עצמה משרה אווירת רוגע מזמינה. המקום נקי ושקט, דברים המאפשרים לדעתי, היפתחות קלה יותר למטופל לפרט את בעיותיו ולהוביל בסופו של דבר לטיפול מוצלח ויעיל יותר.
ניר כמטפל וכבן אדם הוא מקצועי וענייני מצד אחד אך גם אנושי, רגיש וקשוב מצד שני. דברים הבאים לידי ביטוי בשלב התשאול ולקיחת המדדים והן בטיפול עצמו.
כדוגמה עיקרית לסיכום: בת זוגתי ואני חזרנו לאחרונה מטיול בן 3וחצי חודשים במזרח. כאשר חזרנו סבלתי מצרבות חוזרות וחוסר תפקוד נורמלי של הקיבה. ניסיתי לקחת מספר כדורים שונים שעזרו אולי באותו רגע, אך לא העבירו את הבעיה. פניתי לניר לעזרה. לאחר תשאול ולקיחת מדדים, הוחלט על טיפול בדיקור+טווינה והמלצה על פורמולה נגד הצרבות. יצאתי מהטיפול בהרגשה טובה יותר אך לא שונה במיוחד. רק למחרת גיליתי איך הצרבות וכאבי הבטן מפסיקים לאט לאט והגוף חוזר לתפקודו הנורמלי.
תודה

חזרה לעמוד המלצות