עינת אלבז - טיפול הומאופתי לנשים

עינת אלבז - טיפול הומאופתי לנשים

מתמחה ב: הומאופתיה קלאסית

הוסף המלצה

מיכל אשכנזי, מטה בנימין

לפני כ- 4 שנים, התחלתי להבחין שבתקופות מסויימות הראיה שלי משתנה ואני רואה כפול, זה בא והלך ואני ייחסתי את התופעה ללחץ נפשי או לבעיה זמנית שתחלוף מעצמה. פניתי מספר פעמים לרופא עיניים שלא מצא ממה אני בדיוק סובלת.
מכיוון שהתופעה התגברה והפריעה לתפקוד היום יומי שלי (נהיגה, קריאה וכו') הופנתי לנוירולוג שהעלה את הסברה שאני סובלת ממיאסטניה - חולשת שרירים, מחלה אוטואימונית.
לאחר בדיקות ההשערה שלו אומתה. בשלב הזה המחלה פגעה רק בראיה שלי, ותרגילי עיניים, כך הבנתי לא יועילו, כמו כן ידוע שהמחלה יכולה לפגוע בשרירים רצוניים אחרים בגוף (בליעה, נשימה, גפיים, צואר, דיבור).
בשיטוט באינטרנט הבנתי שלרפואה הקונבנציונלית אין מענה ושמדובר במחלה כרונית.
קבלתי מהנוירולוג תרופה קלה יחסית שאמורה לפעול בחלק מהמקרים - עלי היא לא פעלה.
התרופה הבאה היתה סטרואידים, אותם נמנעתי לקחת, אבל בסופו של דבר נכנעתי ולקחתי 5 חודשים פרדניזון, טיפול זה הועיל לתסמינים אך גובה מהגוף מחיר יקר.
כחודשיים לאחר סיום נטילת הסטרואידים, הרגשתי שוב את כפל הראיה...
הרגשתי יאוש מכיוון שידעתי שהנוירולוג שלי יכול להציע לי רק תרופות מחלישות חיסון בעלות תופעות לוואי רבות, כדוגמת סטרואידים ואימורן.
כאן נכנסת לתמונה עינת, שכנה וחברה שהתעניינה לשלומי. ספרתי לה על המצב הבריאותי שלי והיא הציעה לי לנסות טיפול הומאופטי, מאז כשנתיים, אני מטופלת אצל עינת.
אני נמצאת במעקב אצל הנוירולוג שלי. מבחינת תסמיני המחלה, אני לא סובלת יותר מראיה כפולה ויכולה שוב לנהוג ולתפקד. אני סובלת מדיבור חלש- השרירים שאחראים על מיתרי הקול חלשים. ז"א שהמחלה קיימת, אבל בצורה מוחלשת ולא מפריעה לי לתפקד. הנוירולוג רצה להעביר אותי לטיפול באימורן (תרופה מחלישת חיסון חזקה בעלת תופעות לוואי רבות) אך לאחרונה, לאחר שהוא ראה שהמצב יציב ומוגדר כקל הוא בישר לי שאין צורך להתחיל באימורן. מבחינתי זהו ניצחון גדול. מאוד לא רציתי לקחת תרופות כאלה.
עינת מטפלת בי בהומאופטיה, אני נמצאת בקשר קבוע איתה והיא מתאימה את הטיפול למצב הקיים. אני זוקפת את השיפור במצב לזכות הטיפול ההומאופטי. אני מרגישה שאני יותר מאוזנת גם מבחינה רגשית בעקבות ההומאופטיה. חוויית הטיפול של עינת היא חיובית ומעצימה עבורי, אני לומדת להקשיב לעצמי ומחזירה לעצמי את הביטחון בגוף שלי וביכולת ההבראה שלו.

חזרה לעמוד המלצות