רחל ברודי Nd

רחל ברודי Nd

מתמחה ב: רפואת צמחים קלינית, נטורופתיה, צמחי מרפא מערביים, פרחי באך, תזונה טבעית, רפלקסולוגיה

הוסף המלצה

חנה רייה רותם

רחל!

בעקבות גידול שהתגלה במוחי לפני כ-18, שנה עברתי נתוח מוח מסובך בבי"ח בלינסון. כעבור שנתיים, במסגרת מעקב רופאי שעברתי, ממצאי ה .C.T הראו הישנות של התהליך וגדילתו מחדש. סרבתי לעבור שוב נתוח מוח ובחרתי לעבור הקרנות רדיו-סרגרי בתל השומר. כפי הנראה בעקבות ההקרנות שהוקרנו בין היתר על עיצבי הפנים, החלו להופיע התקפי פציאליס שעיוותו את מראה פניי. עם הזמן ההתקפים התגברו ומצב נפשי החל להתדרדר.

מאז שחליתי האמנתי "שנפש האדם חזקה מעל תרופה". חיפשתי אותך כדי לבקש את עזרתך כדי לעזור לי לתת לי את הכוח להתגבר על בעיות שהופיעו יחד עם "התקפי הפציאליס". מצאתי אותך יקירתי, הגעתי אלייך עם חרדות קשות ופחד נוראי לצאת מהבית שמא אקבל התקף בפני אנשים זרים, פחדתי לספר לאנשים על עצם היותי חולה כי חששתי מהתגובות של החברה, פחדתי לאבד שליטה על חיי והרגשתי ייאוש נוראי. כשנפגשנו במרפאה הרגשתי שהשינוי עומד להתרחש.

תוך זמן קצר ולאחר מספר פגישות הצלחת לאזן אותי עם טיפוח הקסם שלך". פתאום מצאתי את עצמי שוב יוצאת לרחוב והפעם היה לי את הכוח להתמודד עם התקפי הפציאליס שתקפו אותי. לאט לאט התחלתי לספר את ספור מחלתי ונהנתי מאנשים שעטפו אותי באהבה. רמת החרדות ירדה ולמדתי לקבל את עצמי וללמוד להיות עם ההתקפים שפקדו אותי.
השליטה חזרה לחיי והיאוש החל להתפוגג.

רחל, אני מודה לך מקרב לב על הטיפול הנפלא ועל כך שהצלחת לאזן את חיי. אני מודה לך עך ההקשבה ועל העצות הנפלאות שהצעת לי בכל מפגש.

רחל, תודה רבה אני מודה לך ומאחלת לך עוד המון הצלחות עם חולים כמו שהצלחת לאזן את חי את אשה נפלאה.

אוהבת המון

חנה רייה רותם

חזרה לעמוד המלצות