רעות בר-לב

רעות בר-לב

מתמחה ב: רפואת צמחים קלינית, נטורופתיה, תזונה טבעית

אודות שיטת Body Reset

שיטת Body Reset תסייע לכם להשיב את גופכם לשליטה, לאזן את הדחפים ולשפר את מערכת היחסים עם האוכל. כך שתצליחו לרדת במשקל ולהתמיד בקלות באורח החיים הבריא. הרצון, הנפש והגוף יהיו אחד.

זו לא סתם דיאטה, מלחמה ואיסורים, אלא התמקדות בתכנות מחדש ואיזון מערכות הגוף. תהליך שיאפשר לכם שליטה וחופש בהתנהלות מול האוכל. כך שבאמת תרגישו טוב עם עצמכם בארוחה ואחריה, מול המראה וכשתתלבשו. הגיע הזמן שלכם ליהנות מעצמכם ומהחיים.

השיטה משתמשת בכלים טבעיים: תזונה נכונה, פעילות גופנית וצמחי מרפא שמתכנתים את מנגנון השובע ומשקמים את מערכת חילוף החומרים, מזרזים את ההרזיה ומסייעים לאזן את הסיבה לאכילה לא נכונה ולמשקל העודף (לחץ/ הורמונאלי/ עצירות וסיבות נוספות).

הרזיה בריאה ובקלות יחסית, טיפול בתסמינים מעיקים ואיזון חריגות בתוצאות בדיקות הדם, ללא שימוש בתרופות.

הכול מתחיל במפגש היכרות ואבחון ראשוני, בעלות של 50 ₪, בו נרכז את מגוון התסמינים ונמצא את הגורמים והמערכות שחשוב להשיב לאיזון בשביל לחזק אתכם ולאפשר לכם להצליח. המפגש אינו מחייב אתכם להמשיך. יש להתקשר ולתאם מועד.

אם תחליטו להמשיך, במפגשים תלמדו תזונה נכונה, במקריי הצורך תקבלו צמחי מרפא ועם שיפור ההרגשה, האנרגטיות וההרזיה, יחד נמצא את הפעילות הגופנית שתעדיפו.

שיטת Body Reset מותאמת אישית לאורח החיים, הרגלי התזונה והפעילות הגופנית. ואת השינוי נערוך בהדרגה, בקצב שלכם ובליווי אישי.

כבר בימים הראשונים תחושו את התוצאות: בהתנהלות ותחושת הביטחון מול האוכל, הרזיה והשלת הק"ג, שיפור בהרגשה ובתסמינים הפיזיים והרגשיים. את התוצאות בערכי בדיקות הדם, תוכלו למדוד לאחר החודש הראשון. אתם מוזמנים לקרוא מה כותבים עלינו.