שי שמשוני

שי שמשוני

מתמחה ב: טווינה, עיסוי תאילנדי, שיאצו, רייקי

הוסף המלצה

ריטה הירש

לכל המעוניין.
ברצוני לציין שלפני שנתיים סבלתי מתופעה שרופא המשפחה קרא לה carpal tunnel syndrome. האבחנה הייתה מפחידה והדרך לריפוי עוד יותר כי הוא ציין שבמידה ולא אוכל להתמודד עם המצב יש לנתח את הזרוע ניתוח מסובך למדי.
מאחר ואת אופציית הניתוח דחיתי על הסף חיפשתי דרך חלופית וכל הגעתי לשי שמשוני שמתמחה במסספר רב של טיפולים משלימים שכוללים מגוון רחב של אפשרויות. לאחר תחקור מעמיק הוא קבע שדרך הטיפול בעיה היא עיסוי ודיקור ואכן כעבור שבועיים בלבד התסמינים נעלמו וכעבור שבוע נוסף היד חזרה לתפקוד רגיל. אני יכולה לציין שסיבת המחלה כפי שנאמר לי ע"י הרופא היא העבודה מול המחשב ואני נאלצת להמשיך להעזר בו שעות רבות אך לשמחתי הרבה לאחר הטיפול של שי הבעייה נעלמה ולא חזרה.
החלטתי לכתוב בעיקר כי לאחרונה פגשתי את חברתי שסבלה מאותה בעיה בדיוק והיא כן הלכה לניתוח כי לא ידעה על האפשרויות האחרות. בלי לציין את הסבל הפיזי לאחר הניתוח אני יכולה להגיד שבמרחק של כמה חודשים היא חוזרת להתלונן על המיחושים שהיו לה לפני הניתוח. לא שאני שוללת את הדרכים הקונבנציונליות אבל מודעות לנושא הרפואה המשלימה יכולה לחסוך הרבה סבל מאנשים.
ואם כבר רפואה משלימה אז אצל אדם כמו שי שמשוני שהיושרה שלו והמקצועיות והידע הרב שנצבר אצלו אינם מוטלים בספק. שנים של התמחויות והוראה בבתי הספר השונים רק העמיקו את יכולתיו ואני נעזרתי בו גם בהמשך כאשר סבלתי מכאבי ברכיים ובעיות אחרות.
בברכה, ריטה הירש

חזרה לעמוד המלצות