Herbal Tune - רוקחות טבעית

Herbal Tune - רוקחות טבעית

מתמחה ב: רפואת צמחים קלינית, צמחי מרפא סיניים

קשב וריכוז ותפקודי מוח
Mind tune
פורמולה זו הינה בעלת  רוחב פעולה רב גוני.  עיקר פעולתה הינה בלהנכיח את התודעה של האדם בהווה. כך שהריכוז והזיכרון משתפר מאוד וכן תפקודים נפשיים הקשורים לבעיות מוחיות. כל תפקודי הזיכרון של האדם, תלויים ברמת הנוכחות שלו בהווה, ככל שהוא לא בהווה יש יותר קשיי זיכרון. זיכרון טוב משקף אדם שחווה את ההווה שלו במלואו. מכיוון שחווית הווה קשורה גם למצבו הנפשי של האדם, אז יש לפורמולה זו גם אספקט "נפשי", אשר מרגיע ומפזר מתח ומאפשר נינוחות הקשורה לתהליכי ריכוז תקינים, לכן עיקר הייעוד של הפורמולה הינו בבעיות קשב וריכוז בילדים ומבוגרים כאחד, וכן בבעיות זיכרון שמטשטש, עקב גיל מתקדם, או מחלה שהחלישה את המערכת, או במחלות של ניוון מוחי כגון – פרקינסון ואלצהיימר.
פורמולה זו מתאימה לכל הגילאים – מגיל  שלוש ומעלה – במינונים שמתאימים לגיל ולמצב, בגיל צעיר 5- 10 טיפות פעמיים ביום, מספיק על מנת שלחזק את הריכוז ואת הפוקוס של הילד בגן או בכיתה.   בגיל מבוגר יותר יש לקחת מינון גבוהה יותר של חצי טפטפת 2-3 ביום.    במצבים של זיכרון בעייתי, עקב גיל  או מחלה, יש לקחת חצי טפטפת שלוש פעמים ביום לטווחי זמן ארוכים, ומומלץ ליטול לתקופות זמן ארוכות.
אין קשר או סטירה בין הפורמולה לאנשים שצורכים תרופות קונבנציונאליות.
מיקרה א' – ילד כבן 9 הסובל מקשיי לימוד ותפיסה, הוא נוח בכיתה ולא מפריע, אך לא נוכח, הוא מפוזר וקשה לו לאסוף את עצמו בבקר, הוא נוטה לכעסים וקונפליקטים מול ההורים, ותמיד יש מולו בעיות משמעת שנובעות מחוסר סדר וארגון.  הוא החל ליטול את הפורמולה mind tune  במינון של רבע טפטפת 3 פעמים ביום ,ולאחר חודש הוא וכל הסובב, הבחינו בשינוי עצום בנוכחות שלו בכיתה וכן בסדר ובקשר עם ההורים בבית.   (הפורמולה ממרכזת את התודעה ויוצרת נוכחות חזקה בהווה - ולכן היא מעולה לכל אותם הילדים הסובלים מבעיות קשב וריכוז בחוסר יכולת להתמקד וחוסר פוקוס ונוכחות) הוא ממשיך לקחת מן הפורמולה במינון נמוך של 10 טיפות פעם 1 ביום, על מנת שלשמור אל התוצאות.  בשלב מסוים, הוא לא יזדקק לזה יותר כיוון שהפורמולה בונה את האיכות הזו בתוך המערכת. מומלץ להמשיך לתת במינון נמוך לשלושה חודשים לאחר שכבר רואים שיפור טוב ויציב, וזה על נמת שלהשריש את התוצאות.
מיקרה ב' – איש כבן 86, החל לאחרונה לאבד קשר אם המציאות, הוא ישן הרבה, בעבר היה אדם אקטיבי – דומיננטי, שלומד הרבה ועוסק הרבה בעבודה מנטאלית. לאור אבחון קונבנציונאלי – עלה חשש לפרקינסון.  הוא אחל ליטול כחצי טפטפת שלוש פעמים ביום, ולאחר חודשיים, בני משפחתו העידו על שינוי עצום וחזרה של תפקודי המחשבה והריכוז שלו.     (הפורמולה גורמת להחייאה של המח ותפקודיו, ולכן יש לפורמולה כוח עצום לרפא מחלות ניוון וזקנה הקשורות לתפקודים מוחיים)
מיקרה ג' – אישה בכת 72 שעברה תאונת דרכים, עם פגיעה חמורה במח. היא הייתה באיבוד הכרה לזמן מה, ולאחר שיצאה מזה , וחזרה לתפקודים רגילים. הזיכרון כמו נעלם לה וכן יכולות מנטליות של קריאה וריכוז.  באופן כללי היא בריאה, אך לא השתקמה מן התאונה לחלוטין עקב פגיעת המח. היא החלה ליטול מן הפורמולה חצי טפטפת שלוש פעמים ביום , ולאחר כחודש וחצי כל תפקודי ה mind שלה חזרו לתיקנם (גם כאן – עקב מהלך ההחייאה של הפורמולה – המוח משתקם מפגיעה נוירולוגית קשה)
מיקרה ד' – נערה בכת 18, לומדת טוב וידועה כתלמידה חרוצה, אך בעת היותה מול מבחן, היא חשה כי המוח שלה מתרוקן , ויש לה "black out "  והיא לא מצליחה להיזכר בכלום ממה שהיא שיננה ולמדה היטב. היא נטלה חצי טפטפת לפני כל מבחני הבגרות שלה ועברה את כולם באופן טוב ומשביע רצון.  (הפורמולה גורמת לאדם להנכיח את תודעתו בהווה – כך שגם אם יש אירוע מרגש או סוחף, האדם נשאר מאוזן אם מה שאנו מכנים –יישוב הדעת  - לפורמולה זו יש את איכות יישוב הדעת)