על קיצורי דרך

חזרה למגזין ◄
היום אני רוצה לשתף בשיעור שלמדתי בדרך הקשה. כולנו מכירים את הסיפורים האלה על האנשים שהגיעו להישגים מרשימים באורך פלא ובזמן קצרצר. על אלו שעקפו את המסלול הארוך וקיצרו את הדרך. 50,000 ש"ח בחודש בקלי קלות, הכפלת ההכנסה באמצעות נוסחה פשוטה....
 פורטל ברטיפול  |  20.02.2015
היום אני רוצה לשתף בשיעור שלמדתי בדרך הקשה.
כולנו מכירים את הסיפורים האלה על האנשים שהגיעו להישגים מרשימים באורך פלא ובזמן קצרצר. על אלו שעקפו את המסלול הארוך וקיצרו את הדרך. 50,000 ש"ח בחודש בקלי קלות, הכפלת ההכנסה באמצעות נוסחה פשוטה.... מכירים, נכון?


איש חכם אמר לי פעם, אם זה נראה טוב מדי מכדי להיות אמיתי  - זה כמעט תמיד כך.
לאורך שנותיי בחיים ניסיתי כמה פעמים לבחור בקיצורי דרך, בעיקופים, לחסוך בעבודה, בזמן, לתחמן את המערכת. וכמעט תמיד גיליתי את השיעור החשוב, שבחיים אין קיצורי דרך. ולא רק זה אלא שכל פעם שניסיתי לקצר את הדרך מצאתי את עצמי בסופו של דבר הולכת בדרך ארוכה יותר ולרוב גם מתסכלת יותר.

אם רוצים להגיע לאנשהו צריך ללכת בדרך כולה.
לכן גם בלטפל בעסק, אנחנו מאוד נזהרות מהבטחות לקיצורי דרך.
לא מזמן לקוחה שלחה לנו פידבק שתוך תקופה קצרצרה העסק שלה שילש את ההכנסה שלו. מאוד התלבטנו אם לפרסם את הפידבק הזה. מי שמסתכל מהצד אולי לא יבין, אבל לנו היתה התלבטות ממשית. בדיוק בגלל נושא קיצורי הדרך. שלא תיווצר מראית עין שאנחנו מציעות או מבטיחות תוצאות עסקיות מדהימות ומהירות כאלו. כי אנחנו לא.

נכון שיש כאלו שמגיעים לסדנה שלנו ותוך תקופה קצרה מגיעים לתוצאות פנומנליות, אבל אצל הרוב המוחלט מדובר על לקחת על עצמם מחויבות לעבודה ארוכת טווח שתניב תוצאות מצוינות לעסק שלהם.

זו ריצה למרחקים ארוכים. ניהול והחזקה של קליניקה רווחית ומצליחה לאורך זמן, דורש התמדה, עבודה יומיומית וגם הרבה סבלנות. זו המציאות.

ויש בה גם הגיון: עבודה שיווקית, היא תהליך מתמשך, שאת תוצאותיו המשמעותיות רואים בדרך כלל בטווח הארוך. לפעמים אפילו שנים. זה לא אומר שאין תוצאות בטווח הקצר. אבל ככל שהזמן עובר התוצאות הופכות למשמעותיות יותר ויותר.

בואו ניקח לדוגמה מטפל שמשווק באמצעות נטוורקינג. זהו כלי שיווקי נפלא בתחום הטיפולי, ויעידו על כך מטפלים רבים שיודעים להשתמש בכלי הזה בחוכמה. ועדיין, על מנת ליהנות מפירות הנטוורקינג יש לבנות תשתית משמעותית של מערכות יחסים והכרויות. זה לוקח זמן, אבל מצד שני מביא גם לתוצאות יציבות, ארוכות טווח ומאוד משתלמות.

רוצה ללמוד את נוסחת הקסם בשיווק? את הטריק שיכפיל את ההכנסה שלך?
אנחנו מצטערות לאכזב אותך אבל בשיווק (כמו פעמים רבות גם בטיפול) אין קיצורי דרך, טריקים וקסמים, יש עבודה מקצועית שהתנהלות נכונה בה, משתלמת ובגדול.
 
לטפל בעסק | ייעוץ והדרכה בשיווק מעשי למקצועות הרפואה והטיפול
 http://www.letapel.co.il/