הרשימה שלי

חזרה למגזין ◄
מכירים את הרשימה של יובל אברמוביץ ? מי שלא מכיר, מוזמן לעשות גוגל קצר ולחפש. . הבן אדם עשה קריירה מלצעוק את החלומות שלו ולהגשים אותם.
 פורטל ברטיפול  |  05.05.2015
הרשימה  שלי

מכירים את הרשימה של יובל אברמוביץ ?
מי שלא מכיר, מוזמן לעשות גוגל קצר ולחפש. .
הבן אדם עשה קריירה מלצעוק את החלומות שלו ולהגשים אותם.
אחר כך הוא לימד גם אנשים אחרים לעשות את זה.


 

בסוף הקורס של "לטפל בעסק", כל משתתף התבקש לצעוק ( בכיתה, לא בהכרח בקול רם ...)
שני חלומות ממוקדים שלו. החלומות שלי היו לעשות הרצאות בבתי ספר והתחיל לשלוח דיוור ישיר לרשימת הלקוחות שלי. ( לא לדאוג יש לי עוד חלומות).

היום, חודשיים מתום הקורס, שתי ההבטחות האלו, שהבטחתי לעצמי, התקיימו.
אני יכולה להגיד בוודאות שהעובדה שהתמקדתי במשימה ברת ביצוע ואמרתי אותה בקול רם, באוזני אנשים רבים, תרמה לביצוע יעיל ומהיר של המשימות.

הרישום לקורס וההתחייבות לעצמי לטפל בעסק ברצינות,  היו צעד ראשון ורציני בניהול העסק. ההבנה שניהול עסק הוא מערכת מורכבת שמחייבת ממני לפתח כישורים רדומים הייתה צעד משמעותי נוסף, אבל העידוד לצעוק את החלומות שלי והיכולת שלי להגשים אותם בפרק זמן כה קצר היו השיעור הכי משמעותי וסיפקו לי קורס מאוד רציני ביצירת חזון ותכניות לעתיד.


המאמר מעניין אתכם?
עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותהנו 
ממאמרים בשלל נושאים - לחצו כאן

היום אני נמצאת בהבנה כמעט רוחנית שיש לפרוט את החזון שלי למטרות ארוכות טווח וקצרות טווח, הן צריכות להיות אפשריות לביצוע ואפשריות למדידה והכי חשוב אני צריכה לצעוק אותן בקול רם וליהנות מהדרך.

אם אני לא נהנית, אני בודקת מה קרה, אולי החלום לא היה מדויק, אולי ההבנה שלי את עצמי לא מדויקת, אולי אני נמצאת בשלב של העפלה לפסגה ולכן קצת מתנשמת , אבל אני יודעת שכל זמן שאני בתנועה  אי אפשר לעצור אותי.

אז להתראות.
אני הולכת לחלום חלומות חדשים.
 
הלה פינקלשטיין היא פסיכותרפיסטית ומנחת קבוצות .
מטפלת בנשים ונערות.