חשיבות הגילוי המוקדם

חזרה למגזין ◄
רכשתם מכונית חדשה, אתם נוסעים באוטו שלכם ממקום למקום ונהנים ממנו. בשנה הראשונה מנחים אתכם שאין צורך לטפל ברכב אבל אם הוא מגיע לקילומטרז' מסוים צריך להביא אותו לטיפול שוטף למרות שהוא נוסע רגיל, אתם לא שומעים...
 פורטל ברטיפול  |  31.10.2014
חשיבות הגילוי המוקדם

רכשתם מכונית חדשה, אתם נוסעים באוטו שלכם ממקום למקום ונהנים ממנו. בשנה הראשונה מנחים אתכם שאין צורך לטפל ברכב אבל אם הוא מגיע לקילומטרז' מסוים צריך להביא אותו לטיפול שוטף למרות שהוא נוסע רגיל, אתם לא שומעים, או מרגישים שום בעיה ולכאורה אין שום סיבה הגיונית להביא אותו למוסך. ככל שהרכב מזדקן תדירות הביקור במוסך עולה והרכב נדרש ליותר טיפולים וכך גם גופכם.

אם נתייחס לגופנו כמו שאנו מתייחסים לרכב שלנו מצבנו יראה טוב יותר. נדאג ללכת לטיפול לפני שאנחנו חולים, נדאג לדלק איכותי להכניס למנוע ונשמן את החלקים לפני שהם מתחילים לחרוק. כאן בדיוק הומאופתיה נכנסת לתמונה. טיפול הומאופתי לאדם בריא הוא תחזוקה לגוף, מחזק את המערכת החיסונית, מחזיר את הבן אדם למרכז הפנימי שלו וגרם לו להרגיש יותר. בנוסף טיפול הומאופתי נותן מענה כשאחד החלקים באמת "מתקלקל".

 
אתן לכם שני מקרים לדוגמא על מנת להמחיש את טענתי:
רועי הגיע אלי לקליניקה במצב מתקדם של טרשת נפוצה, הוא מאובחן כבר 10 שנים, אחת הרגלים שלו לא מתפקדת, הוא מתקשה בשליטה על הסוגרים וסובל מכאבים בכל הגוף. לעומתו שירה הגיעה אלי כשהתחילו לה קצת נימולים באזור הבטן והגפיים והרופאים שלחו אותה לבדיקות נוירולוגיות בחשד לטרשת נפוצה. מצבו של רועי דורש שנים של טיפול על מנת לתקן את מה שנשאר לתקן והריפוי הוא איטי מאד ואילו שירה כבר מרגישה שיפור משמעותי, הנימולים נרגעו והיא הרבה יותר חיונית וערנית. שניהם מבינים את חשיבות הטיפול אצלי וממשיכים לאורך זמן אך כיון ששירה הגיעה מוקדם היא מרוויחה שיפור מהיר יותר ויעיל יותר.

אז עכשיו תארו לכם שהייתם לוקחים את הרכב שלכם למוסך רק כשהוא היה נתקע. סיכוי טוב יותר שהייתם משלמים סכום גדול יותר של כסף כי פתאום אתם מגלים שחלק אחד הרס את השני ואת השלישי, בדיוק כמו במצבו של רועי.  ככל שתקדימו להגיע לטיפול הומאופתי עם הבעיה שלכם, כך הסיכוי שהיא תפטר ביעילות ובמהירות הוא גבוה יותר.
תשאלו את שירה J
 
מאת: מור קריאף - הומאופתית קלאסית