מזון שלם בראי התזונה האינטגרטיבית-וילסון

מזון שלם בראי התזונה האינטגרטיבית-וילסון

מתמחה ב: דיקור סיני, נטורופתיה, תזונה טבעית, תזונה סינית

הוסף המלצה

משתתפים

Yaniv Mizrachi יום ‏26 אוגוסט‏ בשעה ‏17:49‏
מההרצאה של זוהר היום בבית צ'רנר, היה ממש כיף לראות אדם שנשאר עם ראש פתוח שרואה את נושא המזון כמשהו דינמי שמתאים את עצמו לכל אדם באופן אישי. תודה היה ממש תענוג.
‏‎Shahar Prema Davidman‎‏, ‏‎Sigal Mor‎‏, ‏‎Galit Garin‎‏ ו-‏‏9‏ אחרים‏ אוהבים את זה.

Shahar Prema Davidman איזה יופי. תודה רבה על התמונות ולכולכם ולזהר צמח וילסון

Erez Pickman מסכים. ההרצאה התמקדה באיך צריכה להראות פרמידת המזון, ואיך ולמה היא נראית היום (למרבה ההפתעה הסתבר שמטרת הפרמידה לא תמיד הייתה בריאות הציבור). לי אישית הפריע שנרשמו 39 מטפלים והגיעו 10. לא מכובד לטעמי ואני לא מבין למה אנשים שנרשמים לא יכולים להסיר את עצמם שבוע לפני ההרצאה במידה ואינם יכולים להגיע.

אילן ספיר תודה רבה לזוהר על הרצאה מרתקת ומקצועית ובעיקר על הגישה החמה והאישית שהציע להתאים לכל מטופל ומטופל את התפריט המתאים לו ולאורח חייו . אני מצטרף גם להערה של ארז על כך שנרשמו 39 אנשים והגיעו רק עשרה , זה חבל ולדעתי גם מאוד מוריד את המוטיבציה של מי שמעוניין לתת הרצאה ...הפרוייקט הזה של "מטפלים מלמדים מטפלים" הוא מדהים מיוחד וחשוב ושוב תודה לשחר היקרה !

Alok Zohar Zemach Wilson זהר צמח וילסון - יעוץ בריאות ותזונה משולבת:תודה רבה לכולכם. מאוד אהבתי את הראש הפתוח שלכם בזמן ההרצאה, את הסקרנות שלכם, ואת הרצון לשלב תזונה בתוך הטיפולים שאתם מציעים.
במהלך ההרצאה נגענו לדקה בנושא הסוכר. לא יכולתי להרחיב מעבר לכך בהרצאה מכיוון שנושא הסוכר הוא הרצאה שלמה בפני עצמה, סוג של מסע שנוגע בהיסטורה של הסוכר, הבעייתיות שהוא יוצר, וכיצד לצאת ממנו לחופשי לא בדרך של מלחמות וחרמות. הרצאת הסוכר הבאה שלי ב-8 בספטמבר. פרטים בקישור הזה: http://www.alokhealth.com/sugarhebrew

Noam Moshegolani תודה זהר...היה כיף ומרתק.

Rinat Mutlu Aloni אני לא יכולה להגיע, מקווה שתהיה הרצאה נוספת. בעיקר על הסם הלבן,...

חזרה לעמוד המלצות