מרכז גפן לרפואה משלימה

מרכז גפן לרפואה משלימה

מתמחה ב: דיקור סיני, צמחי מרפא סיניים

הטיפול באלרגיה עונתית

אלרגיה הינה רגישות מסוימת לחלבונים כאלו ואחרים שבאה לידי ביטוי על ידי עירור יתר של מערכת החיסון. הרקע להיווצרות של אלרגיות הינו ככל הנראה גנטי וישנם מחקרים רבים המצביעים על כך. אלרגיה עונתית אופיינית בעיקר טרם תחילת האביב ובתחילתו, אז אבקני הפרחים (שהינם חלבונים שונים) נמצאים כמעט בכל מקום וגורמים לתסמינים שונים אצל אנשים הסובלים מאלרגיות.

רבים מאתנו חווים כל שנה עם בוא האביב תסמיני אלרגיה רבים הכוללים בין היתר עיטושים רבים, גרד בעיניים, נזלת מרובה, אדמומיות בפנים, ליחה מרובה ועוד. הטיפול המקובל כיום הינו תרופות ממשפחת האנטי היסטמינים. היסטמין הינו החומר שמופרש בגוף כתוצאה מגירויי אלרגני וגורם לכל אחת מהתופעות שצוינו ליעיל. הבעיה הינה בתלות התרופתית, כאשר יש צורך תמידי כל שנה בלקיחה של אנטי היסטמינים.

מרכז גפן לרפואה משלימה מציע טיפול ייחודי בצמחי מרפא בשילוב עם דיקור. אנו משתמשים בצמחי מרפא שמותאמים באופן אישי לכל מטופל. בנוסף לצמחים המותאמים אישית אנו משתמשים בצמחים אשר מאזנים את מערכת החיסון ואת התגובה החיסונית והדלקתית שמאפיינת את האלרגיות, כל זאת ללא שימוש בסטרואידים. הצמחים המותאמים אישית הינם צמחים המטפלים ביעילות רבה בתסמינים עליהם מתלונן המטופל שהנפוצים שבהם הינם גרד, אודם בעיניים ובפנים, שיעול, נזלת מרובה וליחה. זהו מסוג הטיפולים שיעילותו הינה מקסימלית דווקא טרם העונה בה מופיעה האלרגיה, ומומלץ להתחיל תהליך זה בין החודשים ינואר / פברואר, תלוי בחומרת האלרגיה.

הדיקור נותן גם הוא מענה מצוין לתופעות האלרגיה השונות בין אם על ידי וויסות ואיזון המערכת החיסונית כטיפול "עמוק" ובין אם על ידי טיפול אקוטי בתסמינים שונים כפי שצוינו לעיל.

לפגישת ייעוץ ללא תשלום במרכז גפן אנא צרו קשר במייל או בטלפון שבתחתית העמוד.

חזרה לעמוד מאמרים