הגיע הזמן לטיפולים בספא

בכל אתר ספא ישנה אפשרות להפתיע. אתם ממילא רוצים להיות מופתעים בכל פעם מחדש - ולקבל את המובן מאליו – את המגע הבטוח, זה שמחזיק אתכם באיזון.

לכל אתר ספא ישנה האטרקציה לו, העיצוב שלו, המיקום, חבילת הספא ובעצם מכלול האלמנטים שיאצילו על החוויה עוד ועוד התנסויות חיוביות עם הגוף שלכם ועם הסביבה הבטוחה שבה הוא מקבל את הטיפול. בכל אתר ספא ישנה אפשרות לקבל טיפולים בסגנונות שונים וייחודיים – הבחירה היא בידי הלקוח, כשלתחום זה נכנס גם נושא התקציב.

טיפולי ספא – כשיש אפשרות תקציבית
רצוי לא לתת לתקציב להנחות אתכם במה שמוגדר כמנוחה ובריאות לגוף ולנפש. גם כשהתקציב מגביל אתכם בבחירה, יכול להיות שניתן למצוא עסקה טובה ומשתלמת בדמותשוברי ספא, כרטיסיית ביקורים ועוד. אפשר להכנס לאתרי האינטרנט ולמצוא מבצעים כאלו ואחרים – וגם דילים יומיים. במאמר מוסגר נספר, כי חבילות פינוק לשניים יכולות להוזיל עלויות באופן יחסי לחבילת פינוק עבור יחיד כשמשלמים לחוד...

הטיפולים בספא
אתם בוחרים את הטיול שיתאים לכם. תוכלו להתרשם מן המבחר שמוצג באתרי האינטרנט. רצוי לקרוא מעט אודות כל טיפול וטיפול- עוצמת המגע, מיקוד הטיפול, אופן ואופי הטיפול – עם שמנים או ללא שמנים ובבגדים נוחים, עם אמצעים נוספים כמו במבוק או אבנים חמות.

ניתן להתייעץ עם צוות הספא
צוות הספא מאפשר להגיע למסקנה הנכונה – מה יתאים עבור אותו מטופל בשביל להשיג את התוצאה הרצויה? האם באים לצורך הפינוק נטו – לעיסוי רך ומענג, או לצורך שחרור השרירים בעיסוי שנחשב למעט יותר עמוק וכואב? יש להצהיר על המצב הרפואי, ועל מטרת הטיפול – כשניתן לטפל באופן נקודתי והוליסטי באותו גורם שהוצהר. רצוי לברר עוד מה כוללת חבילת הפינוקים על פי התקציב שלכם.