יום טיפולים התנדבותי לקהילה בבית צ'רנר

יום טיפולים התנדבותי לקהילה בבית צ'רנר

מתמחה ב: דיקור סיני

הוסף המלצה

תודות לשחר על הארגון

רחל, ‏טל סמברג‏, ‏‎Meirav Leshem‎‏, ‏‎Galit Garin‎‏ ו-‏‏28‏ אחרים‏ אוהבים את זה.

Meirav Leshem באמת היה נהדר שחר! יוזמה ברוכה וכל הכבוד לך ול Galit Garin על היוזמה המשותפת, וכמובן לכל המטפלים שהגיעו! פגשתי עכשיו מישהי שהגיעה אתמול, מהקבועות בבית צ׳רנר. היא קיבלה טיפולי שיאצו, דיקור ורפלקסולוגיה וגם השתתפה במעגל של מדקרים ללא גבולות בערב - ומעולם לא קיבלה טיפולים לפני כן! היא היתה מלאת תודה והוקרה, ואמר שהיה פשוט נהדר, והיא הולכת להמשיך לקבל טיפולי שיאצו דרך קופת חולים. במקרה אני יודעת שזו מישהי שעברה חודש לא פשוט בכלל. בקיצור, חויה מדהימה!

עמיר שפר היה מוצלח בהחלט. אני אישית טיפלתי ב 7 מטופלים, כש 6 מתוכם דווקא כן התנסו בעבר בדיקור, ואחת רק שמעה על זה אבל לא ניסתה עד אתמול

הילית מרום-נחומי אשמח אם יהיה עוד יום אחרי חודש אוגוסט ללא גנים...באמת.

Ofir Bloch נראה שחוסר מודעות למקצועות המשלימה זה בעיקר עבור מה זה טוב? למה זה יכול לעזור? ועד כמה זה באמת יכול לעזור?
חלק בעייתי נוסף בתחום זה עלות הטיפול הגבוהה מאוד (פעם בשבוע, 200+ לטיפול...).
לכן, לקהל גדול מאוד של אנשים/מטופלים, הקליניקה הקהילתית יכולה להיות פתרון מצוין בשבילהם ובשבילינו גם כפרנסה מסויימת, גם כהתנסות קלינית וגם להפיץ את השמועה לאלו שיכולים להרשות לעצמם עבור הקליניקות הפרטיות שלנו. win-win.
כך שאני בעד עוד ימים נוספים כדוגמת אתמול.

Oren Rachmany חוצמזה שהיה ממש כיף לפגוש פנים שמאחורי שמות בפייסבוק, חויית הטיפול במעגל שלנו במדקרים ללא גבולות לא הותירה ספק, האנשים היו צמאים לנתינה שהיתה שם. היה מעגל מופלא ואפילו 2 זאטוטות שישבו שם במשך חצי שעה (!) בשקט במעגל. תודה לכל מי שהגיע ובמיוחד לשחר, רחל וגלית על העשיה. ישר כח ותודה על הזכות.

Sharon Cohen ו....את אישה מדהימה עם רוחב לב ענק. תודה על היום הזה, לי זה היה כל כך טוב. ואני אוהבת אותך פרמה שאת

Liat Katz אני מלאה!!!!! הכרת תודה _/_ הפשוט להיות , בשקט , להיות אורחת לרגע בחייו של מישהו מבלי שתהייה איזו שהיא הצמדות , שזה לא אתה, כמעט בלי שם , אתה פשוט שם לארח בתוך הלב שלך .. רציתי לדעת אם יעניין אתכם שאדבר עם מעגל נשים נתניה שהנשים הפועלות מאחורי מדהימות ))(())(( ואולי יהיה אפשר להתארגן גם באזור הזה ?

מיכל שעיו שחר בהחלט היה מוצלח,כול הכבוד.

Eran Avidan שחר. אוהבים אותך:))

Ravit Fenigzon שחר אם מתארגן יום נוסף כזה, אשמח מאוד להתנדב

Shahar Prema Davidman בכיף.תודה לכולם.מקסימים.

חזרה לעמוד המלצות